OTOK I BOLOVI

ZabrinutaMala

Postovani Dobar dan
Prije par dana sam vam pisala o otoku lijeve vanjske usmine,medjutim to nije bilo to,nakon par dana sam tek vidjela sta je,unutarnja lijeva usmina mi je otekla i bila je jaako tvrda,i boljelo me dok sam hodala,jedino dok sam lezala nije me boljelo,otisla sam kod doktora opste prakse kojem sam objasnila sta mi je,nije me pregledao,samo mi je dao antibiotike i mast da mazem,evo danas je peti dan kako pijem antibiotike i bol je skoro pa sva nestala,samo malo me boli i to ako precinem jako,inace ne boli nikako,ali otok je ostao,ta usmina je jedni pet puta veca nego ova druga.Zanima me da li ce se to povuci za par dana ili da ipak posjetim ginekologa.Moram da naglasim da sam prije ikakve bole i otoka par dana prije napipala kvrzicu ispod. Inace bas mi se ne ide ginekologu jer jos nisam imala odnose,pa mi je malo neogudno da me pregleda. Hvala unaprijed na dogovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Posjetite ginekologa, vjerovatno treba napraviti inciziju gnojnog procesa.