papa test

Privatnoo

Pozdrav, poruka će biti duga ali pokušat ću što kraće. Imam 20 godina, dečka stalnog već 4 godine i 30.6. sam išla na prvi ginekološki pregled na kojem sam ujedno radila i papa test. Iz ambulante su me zvali jučer predvečer i rekli da je nalaz došao da dođem 13.10. na razgovor s doktoricom. Pošto mi je ginekolog na pregledu rekao da po svom iskustvu može tvrditi 90% da je sve uredu, i u slučju da nije, dobit ću pozit u toku 9. mj. Nemam baš ništa za konkretno reći, ali da li postoji mogućnost da pp test nije uredu tj. da je nešto veće u pitanju? Tokom 6. mjeseca imala sam mnogo stresa oko ispitnih rokova (dan prije pregleda sam imala ispit i bila na faksu do 14 do 22 sata), saznala sam da mama ima rak dojke i propl sam s njom i operaciju i oporavak, brinula se o njoj i ujedno učila (taj mjesec mi je kasnila i menstruacija 10 dana zbog stresa).
Najviše od svega me zanima, ako ne vidim na sebi neke simptome ili znakove ičega, da li je moguće da je papa test loš?

Hvala unaprijed, doktore! happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zbog stresa i problema koje ste imali sigurno nije PAPA loš.
No koliko je loš ne mogu komentirati bez nalaza istog.