PATOHISTOLOSKI IZVJESTAJ

Hamzic

Molim Vas,da li bi mi iko mogao reci sta znaci nalaz biopsije koji sam dobila jucer.Pise: U pregledanim rezovima dominira sluz,polimorfoniklearni leukociti te u jednom fokusu partikula viseslojno plocastog epitela sa subepitelnim strukturama dimenz. 3x3. Povrsni epitel ove partikule je zadebljao,parakeratonican i pokazuje znakove koilocitne atipije. Veoma sam zabrinuta. Usput imam HPV HR3.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Patolog se nije izjasni o stupnju CIN-a, stoga ne mogu komentirati nalaz jer je nepotpun.