Pcos

Miwe

Postovani,zanima me samo vase misljenje za preparat inofolic koji sadrzi myo-inositol i folnu kiselinu navodno da potice ovulaciju kod pcos,a posto trenutno nemam disbalans hormona ni inzulinsku rezistenciju a ne dolazi do ovulacije ne znam dal ga smijem probat pit?stvarno nemam koga pitat pa bi vam bila zahvalna za misljenje

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam ništa o tom preparatu ali prema sastavu svakako vam ne može štetiti.