Pco

raull

Prilikom pregleda ustanovljeno mi je PCO jedan jajnik cistice 6mm, a na drugom 9mm, prepisano mi je da uzimam Diane 35, ok.

Međutum nalazi pape i brisa su pokazali da imam upalu, bakteriju enterokok i parakeratozu, mene zanima dali parakeratoza pokazuje na HPV, ili je to samo obrana od upale i bakterije?

Što se tiće bakterije propisan mi je CIPROMED 2x500, geonistin (upala), a onda canesten, zanima me dali je dosta uzimati CIPROMED samo 5 dana ili bi bilo bolje s još jednom kutijom.

Hvala

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Nalazi i propisana terapija upućuju da se, nakon provedene terapije, javite Vašem ginekologu u preporučeno vrijeme, te će se daljnji postupak odrediti prema budućem nalazu. Mislim da će 5-dnevna terapija spomenutim pripravkom biti dovoljna.