Trudnoca

Ekonomist

Postovani,zanima me da je moguca trudnoca ako je usao samo(otprilike 2 cm) i svrsio je.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Gdje je ejakulirao? u rodnici? Ako je bilo ejakulacije u rodnici dakako da postoji šansa trudnoće.

fiona1234

Poštovani,
danas mi je 20 tt.Prije 3 dana mi se pojavio smedi iscjedak sa žilicama svjetlije boje pa sam se odmah javila ginekologu.Bolova nema.Odmah se sve smirilo al me svejedno dr ostavio u bolnici.Jučer i danas imam sluzavi svijetli iscjedak samo na papiru kad idem na wc.Povećana mi je doza Utrogestana na 3x2 vaginalno. Da li je ovakav iscjedak zabrinjavajući?Osnovna terapija je strogo mirovanje dok se sve ne smiri.Inače,osjećam pokrete bebice.
S postovanjem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su svi mogući uzroci krvarenja isključeni onda ne trebate brinuti.