Peckanje anusa

Saricka0610

Dobar dan..
Sinoć sam imala analni seks s dečkom.. Nismo koristili zaštitu. Nakon odnosa je na penisu imao krvi, te ja nakon sto sam se obrisla na maramici je takoder bilo krvi.. Oboje smo malo zabrinuti.. Cijeli dan na području anusa osjetim peckanje i na dodir malo zaboli..
O čemu se tu radi?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Radi se o ožljedi anusa, sluznice ili sfinktera. Sugeriram da se suzdržite od takvih odnosa dalje.

Saricka0610

Da li je to opasno? I kako ublažiti to peckanje?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Probajte Canestenom mazati izvana ili Bepanthenom.