Peckanje tijekom i nakon spolnog odnosa

anonimna_00

Poštovani!

Borila sam se s vaginalnim infekcijama, točnije gljivicama nekoliko mjeseci i posljednji nalazi pokazuju da ih više nemam. No, moj problem sa spolnim odnosima i dalje traje. Naime, tijekom i nakon spolnih odnosa osjećam jako peckanje na ulazu u rodnicu, a ponekad i s vanjske strane vagine. Također, izbjegavam mokrenje barem dva sata nakon odnosa jer me previše peče. Otprilike, toliko je i vremenski potrebno da se peckanje barem malo ublaži. Znate li možda koji bi bio uzrok tome i što učiniti?

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!
Lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Probajte koristiti Canesten kremu izvana vi i partner. Također savjetujem korištenje Linex lady comforta 2x na tjedan.
Ako smetnje perzistiraju nakon toga savjetujem cervikalne briseve.