Perimenopauza

Prespana

Postovani,opet ja.Prvi dan ciklusa normalan ,drugi vrlo vrlo obiman,treci normalan cak i da nije bilo 2 uloske,cetvrti tamam pomislila sam da je pri kraju ciklus opet krene obiman sadrzaj sa koagulumi sto nije bilo prethodnih danam.Ovo je prvi ciklus nakon kiretaze.Pila primolut zbog polipa koji je vidjen na kontrolni nakon kiretaze .Izmorila sam se.Neznam resenje .Jel moze opet kiretaza zbog vakvo obimno krvarenje.Sta da radim?? da cekam da stane ?ako stane

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, pričekajte da stane. Pošto ste uzeli primolut nor krvarenje bi trebalo stati. Za sada nije potrebna ponovna kiretaža.