pitanje

koristim Diane tablete već 2 godine. prošlog tjedna za vrijeme korištenja tableta imala sam spolni odnos sa partnerom, on nije siguran da li je svršio u mene ili ne. Menstruaciju sam trebala dobiti 28.9 no dobila sam je tek 30.9 uz jake bolove koji su se produžili kroz cijeli vikend također imam i bolove u području jajnika pred menstruaciju i tjedan nakon nje, bila sam na pregledu no doktorica mi je rekla da ne zna zašto me boli jer zbog Diane me ne bi trebalo boljeti. menstruacija mi je bila jako slaba i bojim se da sam trudna jer sam pročitala da može doći do menstruacije ukoliko smo trudni i da ona može biti jako slaba kao što je slučaj kos mene. Unaprijed zahvalna

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
vjerojatnost trudnoće je vrlo mala. No, da biste bili sasvim sigurni, možete za 2 tjedna napravii test na trudnoću.