Plodna sluz

Miwe

Postovani,zanima me samo koja je razlika izmedu plodne sluzi i ejakulata poslije odnosa,znam da je tesko raspoznati,dali ejakulat moze biti rastezljiv kao plodna sluz?zahvalila bi vam se na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Razlika je u izgledu, konzistenciji, boji i sl.

Cvicka

Postovanje,
Prije 2,3 dana sam primjetila da kada navlazim pojavi mi se neka rastegljiva sluz, nema je puno al se rasteze, i samo je primjetim kada navlazim jer ostane na orstima, da li je to ovulacija ili je to inace tako jer nisam na to obracala posebnu paznju?

Hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to je normalna pojava, a sluz u vrijeme ovulacije je oblina, prozirna i vrlo rastezljiva.