Plodni dani, trudnoca?

Teaa7000

Poštovani! Imala sam spolni odnos u plodnim danima tj.tocnije dan prije ovulacije. Nisam znala jer nisam gledala kalenadar uopce. Inace menstruacije su mi uredne, zna se desit da kasni mozda dan dva. Zanima me kolika je mogucnost trudnoce? Da naglasim nije bilo ejakulacije uopce u rodnicu, snosaj je trajao svega 2min i onda smo prestali. Ejakulirao je van rodnice nakon minutu ipo sam znaci bez odnosa sam se zadovoljavao do kraja tu minutu i pol. Jel moguce da ostanem trudna? Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ukoliko nije došlo do ulaska sperme u rodnicu ne postoji mogućnost trudnoće