pomalo zabrinuta

Dijana

Majka sam petogodisnje djevojcice i djecaka koji sad ima tri godine i pet mjeseci.Mada sam djecaka prestala dojiti prije tri godine laganim pritiskom na bradavicu curi malo kolostruma sa primjesom mlijeka.Moje pitanje: da li je to normalno i sta da radim da kolostruma nestane? UNAPRIJED ZAHVALNA!!!

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Poštovana,
galaktoreja uvijek zahtijeva obradu: UZV dojke, prolaktin i ev. citološki pregled eksprimata. Nalazi često budu uredni, ali treba biti na oprezu.