pomoc

Michellemalena

Postovani dok. Dejan
Pisem vam jer sam vrlo zbunjena bila sam na pregledu kod ginekologa koji mi je utvrdio da nemam desni dio maternice
Pise ovako: desna adnexa se ne prikazuju/ izljeva se u nihil.
Pa sam stoga zatrazila misljenje drugog ljecnika koji mi je utvrdio da je sve u redu i da nemam nikakvih poteskoca.
Ja i zarucnik pokusavamo vec god. Dana dobiti bebu ali nam ne uspjeva.
Njegovi spermijumi jednostavno iscure iz mene.
Pa me zanima dali je to normalo?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Stavite jastuk pod stražnjicu i tako ostanite pola sata do sat vremena.
Savjetujem HSG i 3d UZV za vizualizaciju eventualne anomalije maternice.

gestacija

Postovanje,32 sam nedelja trudnoce,zanima me da li je herpes zoster opasan u trudnoci,tacnije u zadnjem trimestru,,hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

U kojem smislu opasan? Za vas ? Za dijete? Generalno govoreći nije. Prolazi bez posljedica. No u trenutku poroda ako su prisutne herpetične promjene , iste mogu prijeći na dijete i stvoriti promjne na rožnici oka.