pomoć

anastazija007

Poštovani

zadnja mennstruacija 2.01.2017godine,16.01.2017 LH TRAKICAMA utvrdena ovulacija,danas 19.01.2017 prilikom obavljanja nuzde na wc papiru se pojavila krv ne puno .Spolno nisam aktivna 6 mjeseci.Menstruacije su uredne iumedu 26-29 dana.
Dali je krvarenje povezano s ovulacijom.
Hvala na stručnom odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno je.

anastazija007

Hvala na odgovoru

Jutros krvi nije bilo samo malo smeđeg obrisa i to je to.Bolove u donjem dijelu stomaka vise na desnoj strani imam.Tako me boli od 10 dana posljednje menstruacije 2.01.2017.Pripisala sam te bolove plodnim danima jer unazad 8 mj osjetim i imam bolne ovukacije.Zato i koristim Lh trakice da se uvjerim i uvijek se datumi poklapaju.Pozitivna Lh trakice budu izmedu 14 i 17 dana ciklusa.Ovaj mjesec je bila pozitivna 15 dan ciklusa 16.01.2017.
I imam cest nagon na mokrenje,dali sam se prehladila ali ne pece me dok obavljam nuzdu.
Dali da se narucim na pregled zadnji je bio 2.11 .2016 i sve je bilo u redu i papa test uredan.
Brine me bol u donjem dijelu stomaka i ucestalo mokrenje bez peckanja i bilo cega drugog.
Menstruaciju bih trebala dobiti oko 28.29.01.
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Javite se obiteljskom liječniku.

anastazija007

Hocu u ponedjeljak.

Do tada pijem uvin caj i popila sam brufen.

Opet mi se javila krv onako su sluzi a stomak boli kao da cu svaki cas dobiti menstruaciji danas mi je 20 dan ciklusa.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Posljedica je to upale.