poremećaj ciklusa

Ana

Imam 39 godina.
Od veljače ove godine, ciklus mi je poremećen. 09.02. sam imala slabo smećkasto krvarenje, zatim 09.03. obilnu menstruaciju i ponovno 28.03. slabije ali produženo krvarenje.
Od tada nemam menstruaciju.

Zadnji odnos imala sam 11.02.2006.

U međuvremenu nisam imala nikakvih tegoba, do prije par dana kad sam otišla kod svog ginekologa na pregled (nije napravljen ultrazvuk) i uz sumnju na hormonalni poremećaj dobila sam Dabrostone koji sad pijem.
Ono što me zabrinjava su bolovi u trbuhu i dosta jaki neugodni osjećaj stezanja maternice što sam i napomenula doktoru, ali on je rekao da će ultrazvuk napraviti nakon što dobijem menstruaciju.

Molim Vaše mišljenje.

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Za komentar bih pričekao nalaz UZV-a