Postoji li mogucnost trudnoce?

ivan kučica

Poštovanje g.doktore...
Naime, radi se o sljedečem:
Moja žena i ja smo imali odnos bez zastite ( kondoma) 24.01. s tim da nisam ejakulirao u nju nego ga izvadio nekoliko trenutaka prije i učinio navedeno van...
Ona je trebala dobiti menstruaciju krajnje sa 6.02. pa je jako zabrinuta a ja ju nemogu smiriti i uvjeriti da sam ejakulirao van i u to sam siguran...
Što bi moglo biti na stvari i zasto joj kasni? ..napominjem da je prije 10 tak dana davala 2 epruvete krvi za nekve kontrole štiznjače..
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste sigurni da nije došlo do ejakulacije u rodnici onda se ne trebate brinuti.

Ivyca

Poštovani doktore! Molila bih vas za odgovor na pitanje koje sam postavila. Hvala! happy

gabil78

Postovani imam 35 god. i vec neko vrijeme pokusavamo dobiti bebu. Posljednja menstruaciju sam dobila 03.01. ciklus mi je inace redovan 26-28 dana. Posljednji odnos smo imali 06.02. prije 2 dana sam primjetila samo malo blijedo ruzicastog iscjetka ujutro i sada vise nista postoji li mogucnost trudnoce ili da jos malo sacekam da dođe.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Gabi, moguća je trudnoća. Menstruacija vam kasni, stoga napravite test.

simicka111

Doktore opet ja,dobila sam bila 21.2 i trajalo je do 28.2 sve uredno ali danas (08.03) mi se opet pojavila krv dolje malo..molim vas jel znate o cemu je problem

Pojavilo mi se nakon sta san se vratila iz izlaska s deckom bio me malo dirao dolje

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam. Savjetujem pregled.

ah2102

Poštovani, posljednja menstruacija bila je 14.3. Imala sam nezaštićeni spolni odnos u vrijeme plodnih dana, 31.3. Sljedeću menstruaciju očekujem 15.4., no ja još uvijek nemam niti jedan simptom pms-a, a oni se uvijek javljaju odmah nakon ovulacije. Također imam i pojačan bjelkasti iscjedak. Trebam li sačekati da menstruacija izostane ili test mogu napraviti ranije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Test tek u vrijeme očekivane menstruacije. Najranije četiri dana prije menstruacije (vidi Clearblue test)