Potkozna izraslina

Xxx1991

Pozdrav. Poslijeporoda sam otisla na prvi ginekoloski pregled i nakon toga uklonila dlacice. Nakon sto sam ih uklonila ugledala sam na usni nekakvu malu izraslinu, prvo sam pomislila da je bradavica nekakva, no nalazi se ispod koze i nekakve tamnoljubicaste boje ili smede, nemogu definirati. Promjera mozda 3-4 milimetra. Nakon pomnog promatranja sam pomislila da je nekakav prist pa sam probala istisnuti no neda se istisnuti, nemogu ni zahvatiti to kako treba, pomice se. Ne svrbi, ne pece, boli. Sve je u redu, bar mislim. No sad me strah
Primjetila sam i na drugoj usni isto takvo samo manje. 23 sam narucena kod doktorice no do tad me ubija ova neizvjesnost. Znaci nisam sigurna u kojem trenutku sam to dobila no primjetila sam prije dva mjeseca. Pokusat cu staviti sliku od sada. Hvala ma odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Pštovana, ne može biti ništa opasno. Ili se upalio korijen dlake, ili se radi o cisti koje nastaju začepljenjem izvodnog kanala neke od žlijezda oko ulaza u rodnicu.

Xxx1991

Hvala na odgovoru. Zabunom sam napisala da boli. Ne boli me.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.