pozdrav

Maja Intimiss

Molim vas da me savjetujete što učiniti,već od 2mj ove godine pijem logest,al zadnja dva mjeseca sam prokrvarila prije vremena,znači imam još 8pilula za popit i tad mi nastupa pauza od 7dana,u kojoj moram dobit menstruaciju,al ja dosta prije krvarim a i za vrijeme te pauze,otprilike 10dana.Dal da prestanem ih piti ili potrošim kutiju do kraja pa uzmem neke druge? Molim vas help,da se ne brinem više !!?

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
preporučio bih da za ovaj ciklus prestanete, a zatim se konzultirate s ginekologom o ev. kontrolnom pregledu i promjeni pripravka.