Test za trudnoću

cleopatra1411

Očajnički pokušavamo imati bebu, kod ovulacije je bilo sve ok, ali ne znamo je li nastupila oplodnja a ova 2 tjedna su mi najduža u životu. Da li je moguće da test za trudnoću pokazuje negativno (na 25.dan ciklusa) ili za to postoji mala ili gotovo nikakva šansa? Molim Vas za odgovor, čisto da znamo da li da se uopće nadamo. Hvala

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
ako sam dobro shvatio radili ste test na trudnoću 25. dan ciklusa. Vjerojatnost da će tada biti pozitivan je jako mala.
Još bih samo htio naglasiti da nervozi nema mjesta. I uz uredne nalaze oba partnera i odnos u idealno vrijeme vjerojatnost za trudnoću je 20-25%.