Problem

kaktussss

Postovani doktore, javljam se iz velikog straha zbog nezeljene trudnoce. Sa deckom upraznjavam seks preko odece i nekoliko puta se desio oborstani snosaj od cega su nam bile mokre hlace. Imam redovno menstruaciju sa pratecim pms-om, ali ovog meseca mi menstruacija kasni vec 3 dana i ne osecam nikakve simptome koje svkog meseca imam pred menstruaciju, devica sam jos uvek da napomenem. Da li postoji da sam u drugom stanju i zasto ovog meseca ne osecam simtome pms-a?
Unapred, veliko hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako niste spolno aktivna a niste, i nemate snošaje, dakako da se ne radi o trudnoći kao mogućem uzroku kašnjenja menstruacije.

kaktussss

Imam jos jedno pitanja u vezi kasnjenja menstuacije.
Da li mozda ima nekog uticaja na ovomesecno kasnjenje menstruacije to sto sam proslog meseca dobila 6 dana ranije? I da li postoji mogucnost da se zatrudni preko odece ako su partneri u potpunosti obuceni?
Puno vam hvala na izdvojenom vremeni postovani doktore.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nema veze s prijašnjim ciklusom. Nema šanse za trudnoćom kod vas.

Zvjezdica11

Doktore imam jedno pitanje, dakle u subotu sam imala prvi put odnos i decko nije ejakulirao u mene, nakon odnosa sam malo krvarila i dan nakon isto jako malo, takoder je rijec o neplodnim danima postoji li sanse da sam trudna? Jako se plasim. Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nije bilo ejakulacije i odnos u neplodnim danima , neće doći do trudnoće.

kaktussss

Postovani doktore, molim vas za pomoc tj odgovor.
Menstruacija mi kasni par dana a sa deckom sam upraznjala seks preko odece. Ejakulirao je i sluz je probila njegove pantalone i dospela do mojih u predelu vagine, da li postoji mogucnost da sam trudna? A takodje bih naglasila da sam nevina.
Unapred veliko hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće. Ne brinite.

kaktussss

Zamolila bih vas za još jedan odgovor.
Ukoliko sam dodirnula spermu i nakon sat vremena otišla na tuširanje i tada se dotakla u spredelu vagine. Da li je moguće trudnoća?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne brinite, nećete zatrudnjeti na opisani način.