problem

leeaa

Postovanje,prvi put Vam pisem i molim Vas za pomoc.imam decka vise od pola godine i spolne odnose imamo svakodnevno no medutim imam uzasne bolove nakon spolnog odnosa u podrucju donjeg djela trbuha,kao kod jajnika,i iza kao kod bubrega.ponekad(u zadnje vrijeme) imam bolove u samo jednom jajniku i imam iscjedak koji je zuckaste boje i ima neugodan kiselkast miris..bila sam kod ginekologa prije manje od godinu dana i bilo je sve uredu.zanima me zasto imam takve bolove i sto nije uredu.zahvaljujem Vam unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
prema simptomima moguće je da se radi o infekciji. Preporučio bih da učinite pregled, papa test i cerviklne briseve. Prema potrebi (ako se infekcija dokaže) dobit ćete terapiju.