Problem s menstruacijom

nina52

Poštovani. Ovako. Imala sam menstruaciju zadnju 12.3. Redovna mi je i uvjek svako 28 dana dobijem. Trebala sam dobit između 8-10.4.,ali nisam. Danas je 20.4.i vec mi kasni desetak dana. Radila sam test na trudnoću i negativan je. Osjećam se umorno i iscrpljeno te nadutost osjećam veliku. A inace i kad trebam dobit naduta sam. Imam odnose sa dečkom i ne štitimo se ali nije nikad u mene. Sto bi mi moglo biti sa obzirom na test jel postoji mogućnost trudnoće i moze li kasnit ako preferiram jest puno povrća i žitarica a slabo meso jedem? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

O uzrocima izostanka menstruacije sugeriram da pročitate u prijašnjim postevima. Koji je uzrok kod vas zaista ne znam.