Promjena menstrualni ciklus poslije kiretaze

latia2413

Postovani,
16.2 Sam imala kiretau u 16 tjednu trudnoce razlog u ranoj trudnoci sam imala krvarenje. Poslije krvarenja bebi je srce prestalo kucati. Poslije kkiretaze sam krvarila mjesec dana i vise ali bi imala svaki drugi dan imala krvarenje. 28.1 Sam otisla kod doktorice svoje i dala mi je duphaston 3*1 10 dana da pijem i trebala bi nakon.8 dana dobiti. 13.2. sam dobila menstruaciju ali prvi dan sam malo krvarila i vise mi je kao smedje krvarenje. Drugi,treci i cetvrti dan sam imala obilno krvarrnje. Peti dan nisam imala( inace mi ciklus traje 7 dana) imala sam spolne.odnose sa sprugom i odma sam progrvarila i dobila bolove.
Mozete li mi reci dali je to normalno jer sa prvom trudnocom nisam imala problema. Kad sam rodila krvarila sam mjesec dana i poslije.toga sam imala normalni cuklus menstruacije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako vas je doktorica pregledala ultrazvukom i ordinirala terapiju mislim da bi trebalo biti sve u redu.