promjene na vulvi :/

kiika22

Poštovani, prije 2 tjedna na vulvi točnije na venerinom brijegu mi se pojavila kvržica iz koje je izašao gnojni sadržaj, sada se na tom mjestu nalazi manja krastica. To me ne bi toliko zabrinjavalo da mi se danas na drugom mjestu malo iznad toga opet pojavilo crvenilo, te na opip osjetim da se opet radi kvržica. Molim Vas ako bi mi mogli reći o čemu bi se tu moglo radit. Unaprijed zahvaljujem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, radi se o lokalnoj gnojnoj upali, najvjerovatnije o folikulitisu. Ne brinite.
Posljedica je najčešće depilacije, gdje prilikom ozljede kože dođe do infekcija potkožja ili korijena dlake.