puno pitanja

oljica

postovani
imam 27 god. i jos uvijek nisam stupila u spolni odnos...bez posebnog razloga ali recimo da cekam "onog pravog"...međutim ginekolog mi nikada nije bilo tabu tema te sam vec nekoliko puta bila na ultrazvucnim pregledima, a u dva navrata mi je uzet i bris...oba puta sam dobila canesten kremu...svaki put mi je receno da je ono sto se moze vidjeti na taj nacin, ok...doktor mi je spomenuo prisustvo plodove vode? izuzetno sam sklona upalama...cesto imam osjecaj peckanja i svraba te stalni i obilni iscjedak...menstruacije su mi redovite...zanima me da li postoji neki nacin pregleda kojim bi u mojoj situaciji bilo moguce utvrditi da li je zaista sve ok i sta je zapravo uzrok tih upala? da nastavim uzimati canesten kremu? puno hvala...

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
ovaj dio, "...doktor mi je spomenuo prisustvo plodove vode?" mi jednostavno ne spada u ovu priču. Što se prostalog dijela pitanja tiče, najvjerojatniji uzrok Vašim tegobama je infekcija gljivicama pa je i terapija koju ste naveli primjerena.