qlaira kontracepcija

ljubicaz

Poštovani,
Molili bih vas za mišljenje,već 4. mj. uzimam qlaira zbog jakih simptoma ulaska u predmenopauzu i dalje imam jake simptome za vrijeme menstruacije ako je to uopće menstruacija, zadnja men. samo jedan svjetlosmedi trag.
Molila bih vas da mi odgovorite da li su qlaira pravi izbor za moje stanje?
Unaprijed zahvaljujem
Nalaz od 2.3.2016.
Fsh 24.2
Lh 14.9
Estradiol143.7
Kortizol 404.0

Dejan Šakoronja, dr. med.

Za to treba više detalja! Godine? Da li ste menstruirali prije uzimanja qlaire? Kakve smetnje ste imali?