Rana trudnoca i Lletz zahvat grlica maternice pod anestezijom

crazzyirma

Pozdrav! U petak bih trebala na lletz zahvat radi ranice na grlicu maternice. Vec sam trebala dobiti menstruaciju prije 2-3 dana. Postoji mogucnost rane trudnoce.
Da li bih to trebala spomenuti anesteziologu sutra kad budem isla na razgovor? Sto se moze dogoditi ako odem na tu operaciju i ako sam u ranom stadiju trudnoće ? (2-3tjedna)

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete na zahvat. Svakako anesteziologu napomeniti mogućnost trudnoće.