vulvitis

milamila

postovani, jako sam se prehladila i pila hemomicin lekove...imala sam jaku upalu grla..odmah zatim mi se na desnoj usnici pojavilo crvenilo, kao da je neko odrao malo deo koze..ne svrbi me nista, tako sam iskljucila kandidu, ali malo boli.samo je crvenilo sa desne strane male usnice i ka otvoru malo, kao da mis e koza malo odrala i upalila sa desne strane...sa leve je sve normalno...
nemam knjizicu, imam 26 godina, jos studiram pa me interesuje, sta mi predlazete od lekova ili vaginaleta,ili antibiotika..i da li je to nesto ozbiljno?
unapred zahvalna

Dejan Šakoronja, dr. med.

Canesten kremu nekoliko dana izvana. Mažite 2-3x dnevno.