seksualni odnos, kondomi i trudnoca

rafaello

Decko i ja smo imali spolni odnos s kondomom. On je sat vremena prije toga drkao i ejakulirao te nakon toga pomokrio. Znaci stavili smo kondom i prvi put kad je trebao eakulirat iuvukao se iz mene i jos drkao dok nije dosao do kraja. Nakon pola sata smo ponovili odnos takodjer s kondomom i decko je malo svrsio u kondom dok je bio u meni. To se sve desilo na moj 20-i dan ciklusa. Pitanje je dali je moguca trudnoca iako kondom nije puknuo? I da jos jedno pitanje, dali je moguce da kondom pukne samo malo da je mala rupica ili jednostavno pukne skroz?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća prema opisanoj situaciji.

rafaello

A kolika je vjerojatnost zaceca u neplodnim danima ako se ejakulira unutar cure?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su doista neplodni dani onda nikakva.

rafaello

Mjesecnicu sam imala od 30.1. do 3.2. (Ciklus 24 dana) i onda od 26.2. do 2.3. (Ciklus 27 dana). Spolni odnos sam imala 17.3. (20.-i dan ciklusa). Jesu li mi bili plodni dani?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neplodni.