simptomi trudnoce

Kolicm

I jos jedno pitanje.Da li je moguce da grudi sa strane bole zato sto imam 17 godina pa je jos uvek da kazem moje telo u "razvicu" (ne bole uvek nego samo tako na dodir nekad,pretpostavljam sa je i pre bilo tako ali nisam obracala paznju)

AJ2017

Poštovani doktore,

zadnju menstruaciju imala sam 9.12.2016. te imam redovite cikluse u trajanju od 28 dana. Spolni odnos sam imala 16.1. i mislim da dečko nije ejakulirao u mene, No, menstruacija mi kasni 8 dana a nikakvih simptoma trudnoće nemam. Isto tako, moram napomenuti da sam zimske praznike provela u Njemačkoj i Češkoj, gdje je klima znatno drugačija, pa me zanima može li to biti uzrok kašnjenja mjesečnice ili bih trebala napraviti test na trudnoću? Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kolicm nije moguće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Aj2017 ne treba test. Uzroke treba tražiti u činjenicama koje ste naveli.

Natasica736

Postovani, da li mi mozete objasniti razliku izmedju implantacijskog krvarenja i oskudne menstruacike?
Cula sam da se simptomi i obilnost menjaju kod svake menstruacije.Moja menstruacija je bila oskudnija nego pre, ali nije kao oscedak, napuni mi se ulozak i menjam ga par puta dnevno, cak kad primetim da krene pustim da iscuri pri odlasku u wc.

I recite mi da li je moguce da se od stresa smanji krvarenje?

Dejan Šakoronja, dr. med.

To neću ponavljati na svakoj stranici. Prvo neda mi se a drugo barem sam deset puta o tome pisao na forumu. Na vama je da pronađete odgovore.lp