Sivkasta bubuljica

Lea156

Poštovani,
Na lijevoj strani pored stidnih usana se pojavila tamnija(sivkasta) izbočina, kao bubljica ili kvržica. Primjetila sam da je već duže vrijeme tu, ali se sada povećala. Nije bolna, čak ni na dodir. Pokušala sam istisnuti zbog mogućnosti da je urasla dlaka, ali je samo došlo do krvi. Trebam li se brinuti? Unaprijed hvala na odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, jedini način da se utvrdi o čemu se točno radi je pregled. Teško je reći o čemu se točno radi samo ovako pomoću opisa promjene.