Smeđi iscjedak i krv

littlem

Postovani doktore,
Zadnja menstruacija je bila uredna, prvi dan bio je 26.11.
Prije tjedan dana prilikom odnosa odmah na pocetku primjetili smo krv na kondomu koje je bilo bas dosta. Odmah smo prekinuli odnos, ali je krv curila i dalje. Toliko da sam morala staviti manji ulozak. Danas, nakon sto tjedan dana nije bilo nikakvog cudnog iscjetka, dobila sam smeđi iscjedak, a nije pocetak menstruacije.
Znate li sto bi mogao biti problem i da li se trebam hitno javiti ginekoglogici jer mi je termin pregleda tek 04.01.
Hvala Vam na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno je posljedica odnosa.