Smeđi iscjedak u trudnoći

peugeot206

Poštovani, u 9 sam tjednu trudnoće a u 7 mi je dijagnosticiran hematom,zbog toga sam imala smeđi iscjedak. Pijem duphaston 3x1. Međutim sad na kontroli u 9 tjednu se hematom skroz povukao i vise ga nema a ja i dalje imam taj smedi iscjedak koji se blago pojavljuje preko dana. Zanima me da li je u nečem drugom problem pošto se hematom povukao a jos ide iscjedak?

Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se nije skroz povukao i izdrenirao. Nastavite dalje sa terapijom.