smedji iscjedak i dojilje

ivana1325

Postovani situacija je sljedeca rodila sam sina 25.03 2017 (termin je bio 21.03.2017) dva mjeseca sam ga samo dojila a sada mu dajem i adaptirano mlijeko ali samo dva puta na dan. Lojije su mi trajale do sredine 4 mjeseca nakon toga sam dobila menstruaciju 28.04i trajala je do 2.05. Poslje je vise nisam dobila. Problem je sto zadanja tri dana imam neki tamno smedji iscjedak i boli me stomak kao kad imam menatruaciju. Mozete li mi reci u cemu je problem? Da nije kakva infekcija u pitanju ili? Unaprijed hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prvo bih savjetovao da učinite test na trudnoću.

ivana1325

Test sam napravila i negativan je

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako je test negativan preporučio bi da učinite hormonski status, cervikalne briseve i uzv pregled..

ivana1325

Hvala vam na savijetu

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.