spavanje u trudnoci

Tamara35

Postovani,trudna sam 16 tjedana,bliznicka trudnoca, i zbog blagog krvarena cuuam strogo trudnocu mirujuci tj.lezeci.Meni najdrzi polozaj je lezeci podignuto na dva jastuka.Sad citam da to nije dobar polozaj za bebu.To je vise sjedeci polozaj.Je li stetan za bebu?Kad sam na boku smeta mi tezina stomaka iako imam trudnicki jastuk.Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, slobodno se namjestite kako Vam odgovara. Položaj nema nikakvog utjecaja na trudnoću.