Spolni odnos i mokrenje

zeleno_zuta

Poštovani,

Koristim kontreacepcijske tablete yaz i to je jedino sredstvo protiv trudnoce koje koristim s obzirom da imam jednog i stalnog partnera.
Imala sam upalu mjehura prosli mjesec te je trajalo 2-3 dana, izljecila sam to pomocu uvin h caja. Uaplu mjehura imala sam i krajem prošle godine te sam isto konzumirala uvin h i prošlo je.
Prilikom spolonog odnosa procurilo mi je urina što uopće nisam bila svijesna tokom odnosa nego tek nakon. Nikad mi se prije to nije dogodilo. Šta da radim? Zbog čega mi se to dogodilo? Kako to sprijeciti?

Hvala puno
LP

Dejan Šakoronja, dr. med.

Javite se liječniku obiteljske medicine za terapiju mjehura i mokraćnih puteva.