Spontanj vise puta

Mileeena015

Postovani doktore, unapred se izvinjavam ako bude dugacka poruka. Naime radi se o tome da sam imala tri spontana prvi je bio 2014 god u 8 nedelji, drugi isto u 8 nedelji 2015 (imedju ove dve trudnoce bile su neredovne mens. I dugo sam cekaka da ostanem trudna) radjene kiretaze i treca trudnoca u 30 nedelji beba je imala bruh, radjen prirodni porodjaj. Zanima me, koje pretrage predlazete da zahtevam od doktorke , zelim sve tacno, jer vise ne znam sta da radim niti sta da pitam doktorku sem ZASTO???

Dejan Šakoronja, dr. med.

Cervikalne briseve, testove na trombofiliju, kariogram vas i supruga, hormone štitnjače, 3d UZV kavuma uterusa, spermiogram supruga i td.
Ne postoje jednoznačni testovi već ovisi od slučaja do slučaja.