Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


trudnoca


Autor Poruka

lana91

27.10.2015. 13:15

Dobar daň nová sám ovdje ..jucer sám saznala da sám trudna zadnja menga mi bila 24.9 zanima me el mogu prekinut trudnocu s tabletom sta govore da je dosla kod nas ...jer trudnoca je iznenada i šok i to pred operaciju a cekala sám cetri godine tu operaciju i sad konacno kad je desí mi se trudnoca .....

Dejan Šakoronja, dr. med.

27.10.2015. 22:15

Abortivnih pilula nema u Republici Hrvatskoj.

Mamicamama1

30.10.2016. 13:35

Postovani. Zadnju menstruaciju sam imala 04.10. Nakon toga sam imala ne zasticene odnose ali preninuti snosaj. Zatim sam 22.10 imala odnoc i decko je svrsio u mene. Poslije toga sam imala bolove u lihevom jajniku, cesto mokrenje, a zatim i bolove kao predmenstrualne trajalo je dva do tri dana. Poslije se smirili bolovi i danas opet sam dobila menstrualne bolove i prokrvarila sam. Rano mi je jos za menstruaciju. Ne znam mozda je poranila i postoji li mogucnost da sam ipak trudna iako se pojavila krv. Da li je mozda implantacijsko krvarenje jer je proslo vec 7 dana od kako je decko svrsio u mene. Molim sto brzi odgovor i unaprijed hvala. Pozdrav.

TinaVale

30.10.2016. 17:30

Imala sam 6 dan za vrijeme menstruacije spolno nezasticeni odnos sa deckom. Moze li doci do trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

30.10.2016. 17:35

Prema opisanom imate menstruaciju, tako da je trudnoća isključena a kamoli implantacija.