Spotting

Jakopcevic12

Postovani, zadnja menstruacija 25.5., ovulcija 8/9.6 (odnos 7.6-nezasticen), 21 dan vadenja progesteron 42 nmol/L (ref vrijd prema tom labosu do 50,6 nmol/L), spotting 16.6 jako malo a 17.6 svjetlo smedi manje rozi trag sa tragom male kapilare. 18.6. Nista vise. Ocekivana menstruacija je 24/25.6. Bol u grudima da, ali ne pretjerana, grcevi ne, temperatura za sada 36,9-37. Jedino je 18.6 bila 37.4. E sada, ako nije trudnoca, sto moze biti? S obzirom da nikada cistu nisam imala, nikada neku tezu upalu, samo candidu, nikada krvarenje za vrim ovul u svojih 36 god. Pozz i hvala

Jakopcevic12

Još nisam testirala mogućnost trudnoće!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne vidim problem kod vas. Ako ne nastupi menstruacija, morate napraviti test na trudnoću.