sta mi je?

Bokson

Postovani,imam redovne menstruacije,kasne mi mozda jedan dan ili jedan dan ranije dobijam.Poslednju menstruaciju imala sam 14.5.,sada sam trebala da dobijem 14.6..Kasni mi dva dana.Imala sam nezasticen polni odnos sa deckom ali sa prekinutim snosajem i znam da nije zavrsio u meni.Vec tri dana imam blage bolove u donjem stomaku i jajnicima.Ali ovaj put nemam bolove u grudima kao sto obicno imam.Pre tri nedelje sam naglo stala sa treninzina ,malo se ugojila ,pa da nije to mozda razlog neki da mi se poremeti menstruacija jos mi je i ispitni rok,pa da nije zbog stresa.Da li je moguce da sam trudna ili ?
Pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test jer imate nezaštićene odnose, neiskusni ste oboje te vam kasni menstruacija.