Što napraviti?

Diamant22

Postovani,
Zadnja menstruacija je bila 20.5., ciklus traje 35 dana i trebala sam dobiti 24.6., ali menstruacija kasni. Od simptoma jedino imam bolove u predjelu zdjelice tj klasicne menstualne bolove u doljnjem dijeli tijela. Sluz mi je bila zuta, pa je dva dana nije bilo i onda se pojavila neodredene boje i navecer bijele. U zadnjih mjesec dana sam bila izlozena velikom stresu. Spolni odnos sam imala 15.6. u kojem nije doslo do ejakulacije u rodnicu. Imam li razloga za zabrinutost o trudnoci i sto trebam napraviti? Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete napraviti test no mislim da se ne radi o trudnoći. O mogućim uzrocima kašnjenja pročitajte u prijašnjim postevima.

miki 5

Molim vas za pomoc,naime u utorak sam imala proljev i povracanje pa sam ostala u bolnici na infuziji. U srijedu mi se smirilo pa sam bila na cajnoj dijeti, i jutros sam dobila kruh i med i caj za dorucak te sam otpustena iz bolnice. Evo dosla sam doma i opet imam proljev i to jaki... Recite mi sto napraviti,trudna sam u 25. tjednu, proljev i bolovi u zelucu su se skroz umorili. Od cega bi mogo biti,da se opet vratim u bolnicu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Javite se na infektologiju.