Strah od nezeljene trudnoce

Baterflaj

Postovani,ja i dalje nisam dobila.Kasni mi devet dana,i dalje me na trenutke zaboli donji deo stomaka a grudi mi i dalje natecene.Da jos cekam ili da odem kod ginekologa? Hvala na razumevanju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Otiđite na pregled da se ustvrdi uzrok.

Beautykiss

Pozdrav. Situacija je sljedeca. Zadnju menstruaciju sam imala 17.05.2016. Ciklusi oko 30-ak dana! Nezasticeni odnos sam imala 13.06.2016. Suprug je sve obavio "vani", ali zatim smo nastavili odnos. Test na trudnocu sam napravila jucer i bio je negativan. Smatrate li da je moguca trudnoca! S obzirom da menstruaciju nisam dobila. Odnos smo imali pred moju sljedecu ocekivanu menstruaciju, dali je moguca trudnoca? Puno hvala na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Odnos ste imali u neplodne dane i nije bilo direktne ejakulacije.

Beautykiss

Danas sam vadila betu. Nalaz je negativan. S obzirom da je odnos bio 13.06, dali je sam je rano vadila da bi beta dala rezultat ukoliko je doslo do trudnoce?? Hvala puno

Beautykiss

Tocnije, nalaz glasi 0,100..

Nix123

Poštovani, zanima me sljedece.

Imao sam spolni odnos sa curom.

1 puta smo koristili zastitu a 2 puta nakon 2 sata smo spavali bez zastite.

To je bilo drugi dan nakon njene menstruacije.

Ciklus joj je 28 dana.

Uredan od pocetka menstruacija.

Zanima me kolika je mogucnost trudnoce po vama radi eventualno zaostale sperme.

Nisam svrsio u nju.

Lp,

Nikola

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prerano. Najranije 15 dana nakon odnosa napravite test odnosno betu.

Nix123

Pozdrav,

Vjerujem da je prerano ali prema vasem misljenju kolika je mogucnost s obzieom da vjerujemo da su to neplodni dani.

Hvala i lp

Beautykiss

Hvala puno na odgovorima! Evo jos jedno pitanje. Jutros me docekala mala smeda tockica na gacicama, kad sam se obrisala, bilo je malo crvenkasto. Dali je moguce da se radi o implatacijskom krvarenju, s obzirom da je odnos bio 13.06, ili je menstruacija?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nix ne znam da li su bili plodni dani.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Beautykiss niti jedno a niti drugo prema opisanom.

Beautykiss

Postovani kako to mislite? Ne radi se ni o implatacijskom krvarenju ni o menstruaciji? Zadnju menstruaciju imala sam 17.05.2016, odnos za koji nisam 100% sigurna da je bio siguran, koristili smo metodu prekinitog snosaja bio je 13.06. Danas je 25.06 i jutros mi je bila tockica na gacicama smeda, kad sam se obrisala malo crvenkasto. Danas cijeli dan nista, skroz slabo i smede. Mislite da ce menstruacija krenuti ili da je mozda rijec o implatacijskom krvarenju? Ponavljam, beta koju sam jucer radila bila je negativna iako ste mi rekla da sam je prerano radila s obzirom da je odnos bio 13.06!

Nix123

Pretpostavljam da ne, ciklus je 28 dana, menstruaciju je dobila 12, trajala je 8 dana. A to se desilo 20-og.

Ona kaze da nisu bili plodni jer jako osjeti ovulaciju i dane prije nje.

Maorec524

Dobar dan,ja bi htjela pitat da li se trebam zabrinut za trudnocu,menstruacija mi kasni vec 10 dana a zadnji spolni odnos sam imala 17.6. bez zastite ali prije zavrsetka je on izvadio svoj spolni organ,svaki put je...i nemam mucnine niti nista slicno,malo me bole jajnici tu i tamo i dobila sam puno pristica bas kao prije menstruacije ali ona nikako da dođe. Jedino sam dosta umorna,ali nadam se da je to zbog promjene vremena i naglih vrućina.Pocela sam se jako brinut
Unaprijed hvala za savjet.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Beautykiss onako kako sam napisao. Implantacija nije jer vam je beta negativna. Menstruacija nije jer to ne izgleda ni po obimu količini kao menstrualno krvarenje.
Dakle nešto treće.
Krvarenje koje imate može bito od ciste, upale, endometrioze, anovulacije i sl.Koji je uzrok ovog vašeg ne mogu odavde znati. Sugeriram pregled i uzv.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nix prema opisanom nisu plodni dani. Vjerujte djevojci.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Maorec imate nezaštićene odnose i kasni vam menstruacija. Da napravite test za početak??

Nix123

Hvala na odgovoru!

Ako su ne plodni dani sigurno, dali je trudnoca moguca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije.