svrbež

Dejan Šakoronja, dr. med.

Javite se ginekologu. Sugeriram još nešto od antimikotske terapije npr. Canesten.

SuzanaJulia

Pozdrav, ja imam problem s lijevom usnicom vagine gdje se pojavila neka izbocina velicine graska i usnica je cjela otekla. Bolovi su neprestani.
Napomena rodila sam ima 20 dana.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radi o manjem apscesu. Sugeriram antibiotsku terapiju na usta i lokalno Betrion ili rivanolske obloge.

ma1ea

Postovanje, bila sam na moru s deckom 7 dana i svakog dana smo imali odnos. Nismo koristili zastitu jer pijem yasmin redovito bez ikakvih iznimki. Kada sam se vratila kuci nakon zadnjeg odnosna vagina me krenila svrbiti i peckati. Iscjedak mi je jaci jer trebam dobiti menstruaciju za dan ili dva. Možete li mi reci jel to nekakva upala ili slicno, jer me jako svrbi i pecka nekada i kad uriniram.
Unaprijed hvala happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno gljivična upala. Koristite Canesten ili Plimycol vaginalete i kremu izvana.