Svrbež vagine

Rainboow2500

Poštovani, imam 24. U zadnje vrijeme sam primjetila da imam svrbež unutar vagine koji se pojavljuje nakon odnosa sa partnerom ( koristi kondom), dok bez kondoma nema tih problema. Svrbež se obično pojavi dan poslije odnosa. Nikakav iscjedak nemam, peckanje ili neugodan miris, samo svrbež koji iritira, smeta, neugodan je. Da li je moguće da je to možda neka alergija ili šta može biti ??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguća je alergije, iritacija, poremećaj flore rodnice , upala i slično. Probajte lokalno koristiti Linex lady comfort npr. svako četvrto vreće ili uzimati probiotik isti na usta.
Vjerujem da će vam biti bolje.