Tema za urologiju, ali ne radi forum, ne dovoljna sexulana potencija

cybermed33

Prije nekoliko mjeseci bio sam kod urologa, i njegov nalaz je bio uredan, te je naznacio da poteskoce dolaze zbog psihogenog faktora, Ja sam muskarac i imam 33 godine.
Problemi u seksualnim odnosima traju od samog pocetka, prije nekih 10 godina. Inace bolujem od ulceroznog colitisa vec 5 godina, koji je sad pod kontrolom. Opisao bi to kao erektilnu disfunkciju, ne mogucnost da se penis dovoljno ukruti, a sexualni nagon postoji, zanima me kome bi se mogao obratiti da mogu pomnije istraziti svoj problem i mogucnost kako ga rijesiti.Znam da nije tema za ovaj forum ali forumi koji obrađuju ovu temu nisu aktivni, pa molim da strucnjaci odgovore na moje pitanje i upute me kako dalje, hvala najljepsa!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moja domena. Konzultrijate obiteljskog liječnika te urologa androloga u bolničkoj ustanovi.