Test

kbueno

Koliko je test pouzdan ukoliko se radi popdne??Ja sam radila oko 16h i bio je negativan.. Nisam mogla dočekati jutro... Ali menstruacija i dalje kasni!! Mada mi kasni i inače.. Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ako Vam menstruacija duže kasni i ako je test negativan, ne radi se o trudnoći.

bakali

Doktore menstruacija mi kasni mjesec i pol i danas sam napravila test i bija je negativan.
Radila sam ga popodne ?
Postoji li mogucnost da pokazuje krivo ?
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste ga napravili ispravno onda je točan. O ostalim uzrocima kašnjenja pročitajte u prijašnjim postovima.

oktam

Poštovani,
Zanima me može li gljivična infekcija utjecati na rezultate testa za trudnoću, odnosno može li pri infekciji test pokazati lažno negativan rezultat?
Lp

oktam

Poštovani,
Zanima me može li gljivična infekcija utjecati na rezultate testa za trudnoću, odnosno može li iscjedak kao posljedica infekcije uzrokovati lažno negativan rezultat testa?
Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne može utjecati.

oktam

Hvala na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

duskabo

Da li test za trudnocu pokazuje pozitivan rezultat tokom cele trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da.

marijamarrymi

Poštovani, mentruacija mi kasni 9 dana, napravila sam test 20.7. bio je negativan, spolne odnose sam imala 22.6. (28 dana prije testa), 1.7.(19 dana prije testa) i 12.7. (8 dana prije testa)...znam da su uglavnom pouzdani, ali me brine je li moguće da je test prerano napravljen s obzirom na posljednji spolni odnos 12.7., koji je ujedno bio 3 dana prije nego sam trebala dobiti menstruaciju i za vrijeme kojeg sam imala nekakvav sluzavi iscjedak. Napominjem, ostala sam prije nekoliko godina trudna, liječnica je utvrdila da se dogodila dan ili dva prije menstruacije i taj mjesec sam imala normalnu menstruaciju, a sljedeći mjesec je izostala. Trrebam li raditi dodatne testove ili mogu vjerovati ovom? Unaprjed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.

marelica2

Doktore procitala sam da test za trudnocu kupljen u ljekarni moze biti lazno pozitivan
Ja sam napravila test clearblue koji je bio negativan,ali imam pco povecane janike
Pa me zanima da li on moze biti i lazno negativan i da li postoji mogucnost da sam ipak trudna ?
Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste ga napravila prema uputama ne radi se se o trudnoći. Negativan je.