Trbuh

krissy

Poštovani,molila bih Vas da mi odgovorite na jedno pitanje.Vec nekih 5 dana osjecaj nesto slično nekom kretanju,kao neki leptirići tu negdje pokraj pupka i malo iznad pupka na lijevoj strani,a nisam trudna.Prvi mjesec pijem pilule,sad sam pri kraju s prvom kutijom,ne znam dal to ima kakve veze.Neugodan je osjecaj tak nesto osjećati pa bih Vas molila ako bi mi mogli odgovoriti o cemu bi se tu moglo raditi.S poštovanjem i pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, nažalost premalo podataka. Mislim da te senzacije nemaju veze sa uzimanjem kontraceptiva. Predlažem Vam posjet Vašem liječniku.

krissy

Poštovani doktore,ja sam inače posjetila liječnika i nije napipao ništa neobično u trbuhu i krvni nalazi su mi uredni i zatim mi je doktorica dala uputnicu za ultrazvuk,ali oni su pak prosudili da nema potrebe za ultrazvukom itd...Pa cu najvjerojatniji otići na privatni pregled jer me to malo brine i uopće nemam neku ideju sto bi to moglo biti..Hvala Vam puno još jednom..