Za dr. Šakoronju

Poštena

Poštovani!
Vrlo sam zadovoljna vašim uputama i mišljenjem o mom problemu pa bih vas molila ukoliko bih imali vremena da mi posvetite nekoliko minuta vezano uz pregled koji bih sa zadovoljstvom obavila kod vas pa vas lijepo molim da me uputite kako i na koji način da dođem do vas ili nekakav kontakt mail ili telefona vezan uz naručeni termin za pregled u vašoj ordinaciji tj. kod vas osobno.
Vidim da vam je stalo do pacijenata i pomažete ljudima te ste me zatekli pažnjom i brigom za druge žene koje imaju slične ili iste probleme.

s štovanjem,

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, javite mi se na mail
dsakoronja@yahoo.com