trudnoca

melinna

Zaboravila sam napomenuti da su mi ciklusi redovni na 28 dana (do 5 dana prije ili kasnije)

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

Ajdina1506

Postovani molim vas mozete li mi reci da li mogu ovo biti simptomi trudnoce konstantno napuhan stomak i osjetljive bradavice,zadnja menstruacija je bila 19.11 od petog dana menstruacije imam nezasticen odnos posto planiram trudnocu,pijem folik 5mg pa me zanima da li je moguce da imam ranije neke simptome,broj dana izmedju menstruacija je 28-29

Dejan Šakoronja, dr. med.

Simptomi su nespecifični i nisu karakteristični za trudnoću.

Dunja1806

Pozdrav,
imam 19 godina, menstruacija mi je uglavnom redovna i kad-kad dođe prije. 41 dan već nemam menstr. 29.11. sam uočila ujutro poslije alkoholiziranog stanja krvave suhe gaćice ujutro i poslije toga menstruacije nema više. Nikad mi se to prije nije desilo. Imam odnose, ali bez zaštite, dečko tvrdi da nije doživio vrhunac u genitalijama , ali jeste na. Imala sam odnose tu noć 29, i 21 novembra i 29 oktombra. Ne osjećam mučninu, ujutro se osjećam umorno i imam osjećaj da ću svakog trena da dobijem, često sam gladna i osjećam titranje u trbuhu. Osjećam neki iscjedak da ide ali ništa, sve je suho. :3 Ne znam šta je sa mnom? Da li je moguća upala jer me ništa ne boli?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako vam kasni menstruacija za početak napravite test. O ostalim uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima.

firo2000

moje postovanje imao sam seksualni odnos s curom 22.11zadnju mjesecnicu je imala 7.11ciklusi joj traju po 28 dana mozda 29, znaci trebala bi dobiti mengu 5.12 to joj je bio zadnji plodni dan imao sam kondom i tijekom seksa sam ga izvrnuo 2-3 puta no siguran sam da nisam ejakulirao! zanima me jel moguce da sam ejakulirao bez da sam osjetio? znaci imao sam kondom i nisam ejakulirao (izvrnuo sam ga 2-3 puta) danas je 4.12 curu mi bole jajnici dali je to znak trudnoce ili menstruacije? molim vas za odgovor hvala puno!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće ako ste imali odnos s kondomom.

firo2000

hvala na odgovoru,a jeli moguce da sam ejakulirao bez da sam osjetio? to mi se nikada u zivotu nije desilo.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je ali malo vjerovatno.

firo2000

danas je trebala dobiti mengu 5.12 a nije dobila a jajnici je bole vec 4-5 dana dali je to znak trudnoce ili da ce dobit mjesecnicu? pod velikim smo stresom oboje i neznam sto da mislim.molim vas pomoc,makar nemoguce da je trudna kad nisam ejakulirso i imao sam kondom,molim pomoc!!

firo2000

danas ujutro je dobila 6.12 ali je rekla da je manje nego prije jel to zbog stresa?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dobila je menstruaciju, nije trudna.